KARIÉRA

Rozšiřujeme tým pracovníků oddaných myšlence rozzářit, zútulnit domácnosti a zvyšovat bezpečí na veřejných komunikacích.  Sdílíte s námi stejné hodnoty? Podívejte se, která pozice je šitá na míru právě Vám. Pokud zde taková není, pojďme ji společně ušít.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • příprava a zpracování nabídek
  • pravidelná péče o stávající zákazníky, vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • samostatná práce a organizování obchodních schůzek
  • práce se systémem MyWAC, zajištění objednávek
  • monitoring vývoje trhu s osvětlením
  • usilování o dosažení stanovených obchodních cílů

POŽADUJEME OD VÁS:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • obchodní dovednosti a perfektní komunikační a prezentační schopnosti
  • základní znalost práce s Excelem
  • schopnost identifikovat potřeby zákazníka
  • důslednost, samostatnost a schopnost věci dotahovat do konce
  • proaktivní a iniciativní přístup
  • Znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B, aktivní a zkušený řidič

TĚŠIT SE MŮŽETE NA:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let
  • vzdělávací a jazykové kurzy ( Time management, Asertivita, Prodejní a komunikační dovednosti, Angličtina, … )
  • vlastní rozvojový plán a mentoring ředitele společnosti
  • kancelář v moderním showroomu se svítidly v Brně
  • flexibilní pracovní doba
  • služební automobil i pro osobní použití
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

  • návrh osvětlení, zpracování nabídky dle požadavku či projektu klienta
  • aktivní získávaní nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
  • zodpovědnost za chod showroomu
  • řízení marketingových akcí showroomu
  • administrativa

POŽADUJEME:

  • obchodní dovednosti
  • samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • SŠ vzdělání
  • práce na PC, 3D software – výhodou
  • smysl pro pořádek
  • reprezentativní vystupování
  • ochotu učit se novým věcem

CO NABÍZÍME:

  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • vlastní rozvojový plán a mentoring
  • 5 sick days
  • 20 dní dovolené
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • dobré zázemí společnosti
  • nástupní plat 25 000 – 30 000 Kč, po zapracování přechod na velmi výhodný provizní systém

KOHO HLEDÁME:

    Kolegu do našeho R&D oddělení, specialistu/nadšence, který má rád technologické novinky v mikroelektronice a informatice a dokáže si představit jejich aplikace ve světelné technice.Naše společnost se zabývá vývojem inteligentních svítidel na platformě IoT. Potřebujeme zodpovědného a technicky nadaného člověka, který má vizi budoucích technologií, nebojí se komplikací, rád si mákne s vidinou dokonalého a jedinečného výsledku, který u nás dokážeme nadstandardně ohodnotit.

S ČÍM SE V PRÁCI POTKÁTE:

  • Podílení se na řízení projektů
  • Osvětlovací LED technika
  • Mikroelektronika
  • Mikropočítače
  • IoT technologie, Mash sítě
  • Coludové řešení, databáze
  • Webové a mobilní aplikace
  • Příprava zařízení pro uvedení na trhy
  • Řízení subdodavatelských subjektů spolupracujících na vývoji
  • Dotační granty

CO POTŘEBUJEME:

  •  VŠ v oboru světelné techniky, mikroelektroniky nebo informační technologie, absolvent minimálně jednoho z oborů a přehled a zájem o ostatní vyjmenované obory
  •  praxe výhodou
  •  samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat, objevovat, učit se
  •  komunikační schopnosti (osobně, písemně, telefonicky)
  •  Angličtina, min průměrná komunikační úroveň, další jazyky výhodou

  • kancelář v nejkrásnějším showroomu se svítidly v Brně
  • plat 30tis fix + až 30tis dle výkonu a dosažených výsledků
  • dobré zázemí

  • vyhledávání nových dodavatelů a produktů, vyjednávání obchodních podmínek
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • revize podmínek stávajících dodavatelů s cílem optimalizace nákladů
  • analýza trhu
  • hodnocení dodavatelů
  • práva objednávek v systému

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z oblasti obchodu či nákupu (v oblasti elektra a osvětlení – výhodou)
  • pokročilá znalost anglického jazyka + další jazyk (výhodou)
  • znalost MS Office, MyWac – výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu

  • zahraniční cesty v rámci EU a Asie
  • kancelář v nejkrásnějším showroomu se svítidly v Brně

OČEKÁVÁME OD TEBE:

  • maturitu v oboru elektro (slaboproud)
  • práce s programem DIALux (výhodou)
  • práce na počítači- uživatelská úroveň
  • ochotu k fyzické práci
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatně pracovat

NÁPLŇ TVÉ PRÁCE BUDE:

  • kompletace svítidel
  • technická pomoc
  • technická podpora obchodního týmu
  • technické výpočty v programu DIALux
  • vyřizování reklamací
  • zadávání dat do systému