O NÁS

Jsme ESYST a žijeme moderním osvětlením. Více než 10 let zkušeností v oboru z nás dělá jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů interiérových svítidel, průmyslových svítidel i veřejného osvětlení. Věříme v moderní řešení, která šetří výdaje i životní prostředí. Dodáváme produkty, které zvyšují bezpečnost na komunikacích i kvalitu života občanů. Proto poskytujeme vlastní značku osvětlení Luxprim splňující nejvyšší standardy chytrého osvětlení.

ESYST

Naší misí je dodávat kvalitní moderní osvětlení dostupné všem. Osvětlení, které zvyšuje pohodlí a bezpečí uživatelů a nezanechává negativní dopad na životním prostředí. Daří se nám to již více než 10 let.

KDE SVÍTÍME?

Základna společnosti ESYST je v největším showroomu se svítidly v Brně – ve Vienna Light Point na ulici Vídeňská. Našich služeb však využívají zákazníci po celé ČR díky síti našich obchodních zástupců, distributorů a také díky eshopu www.luxprim.cz

Produkty Luxprim, Dalen a Zumaline již několik let exportujeme nejen do sousedního Polska a Rakouska, ale také do zámořských destinací jako je Zanzibar.

NAŠE HODNOTY

Ve společnosti ESYST máme několik hodnot, za kterými si stojíme a které se promítají do všech aktivit, které děláme. Díky jejich dodržování jsme se v průběhu let stali jedním z největších dodavatelů osvětlení v České republice.

ZVYŠUJEME ÚROVEŇ BEZPEČÍ A POHODLÍ

ŠETŘÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ I ROZPOČET

VYUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE

K ZÁKAZNÍKŮM PŘISTUPUJEME INDIVIDUÁLNĚ

OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ

Jsme výhradními zástupci značek Dalen, Imolight a Zuma Line pro Českou republiku.

Kompletní sortiment nabízených svítidel naleznete v našem eshopu.